Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Katalog

Slevy

Novinky

Rýžové placky

Nenechte se zmást. Tyto rýžové placky se nepoužívají k balení závitků. K balení jarních závitku se použivá rýžový papír. který je výrazně tenčí. Složení mají však podobné. Základní suroviny jsou rýžová mouka a tapiokový škrob. Přidávají se ještě další ingrediance jako sezam, sušené krevety, arašídy nebo kokos.. Všechny složky se zamíchá s vodou ...

Nenechte se zmást. Tyto rýžové placky se nepoužívají k balení závitků. K balení jarních závitku se použivá rýžový papír. který je výrazně tenčí. Složení mají však podobné. Základní suroviny jsou rýžová mouka a tapiokový škrob. Přidávají se ještě další ingrediance jako sezam, sušené krevety, arašídy nebo kokos.. Všechny složky se zamíchá s vodou a postupně se spaří ve speciálně upravené hrnci (jedna naběračka = jedna placka). Spařené placky se suší na bambusovém roštu.

Placky, které nabízíme, jsou již usušené. Další postup je pečení na přímém ohni, v troubě (viz. přiložené video u jednotlivých placek) nebo v mikrovlnce.

Správně upečené placky po schladnutí by měly být křehké a lámavé. Podávají se samotně jako krekry nebo příloha k jídlu. Chuť je mírně slaná s výraznou aromou sezamu..

Zobrazit

Rýžové placky Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek