You cannot place a new order from your country. United States

Catalog

Availability
Země původu

Specials

New products

Rýžové placky

Nenechte se zmást. Tyto rýžové placky se nepoužívají k balení závitků. K balení jarních závitku se použivá rýžový papír. který je výrazně tenčí. Složení mají však podobné. Základní suroviny jsou rýžová mouka a tapiokový škrob. Přidávají se ještě další ingrediance jako sezam, sušené krevety, arašídy nebo kokos.. Všechny složky se zamíchá s vodou ...

Nenechte se zmást. Tyto rýžové placky se nepoužívají k balení závitků. K balení jarních závitku se použivá rýžový papír. který je výrazně tenčí. Složení mají však podobné. Základní suroviny jsou rýžová mouka a tapiokový škrob. Přidávají se ještě další ingrediance jako sezam, sušené krevety, arašídy nebo kokos.. Všechny složky se zamíchá s vodou a postupně se spaří ve speciálně upravené hrnci (jedna naběračka = jedna placka). Spařené placky se suší na bambusovém roštu.

Placky, které nabízíme, jsou již usušené. Další postup je pečení na přímém ohni, v troubě (viz. přiložené video u jednotlivých placek) nebo v mikrovlnce.

Správně upečené placky po schladnutí by měly být křehké a lámavé. Podávají se samotně jako krekry nebo příloha k jídlu. Chuť je mírně slaná s výraznou aromou sezamu..

More

Rýžové placky There are 3 products.

Showing 1 - 3 of 3 items
Showing 1 - 3 of 3 items