You cannot place a new order from your country. United States

Pražená mořská řasa ESSENTIAL 25 g

New

Cena za 100 g: 236 Kč


Tahle je jen sušená, není pražená. Tak prosím přepsat v nadpisu. Nori je japonský název pro jedlé mo…

More details

skladem

Add to wishlist

Data sheet

Váha 25 g
Země původu South Korea

More info

Tahle je jen sušená, není pražená. Tak prosím přepsat v nadpisu. Nori je japonský název pro jedlé mořské řasy obecně. Při výrobě listů se řasy drtí a vzniklá hmota se suší na sítech, podobně jako při výrobě rýžového papíru. Nori je možné použít i drcené jako koření. V současné době jsou největšími producenty Japonsko, Čína a Korea.

Vyznačují se vysokým obsahem minerálních látek, navíc se mohou používat pro doplňkovou léčbu u všech nemocní. Mají omlazující a zkrášlující účinek. Jejich léčebné účinky spočívají v detoxikaci těla, zlepšují průchodnost cév, jsou vynikajícím zdrojem organického jodu a dalších stopových prvků. Také obsahují bílkoviny, uhlovodany a látky, které neutralizují v organismu kyseliny. Jsou schopny rozpouštět tuky, hleny a podílejí se na snižování škodlivého cholesterolu. Obsahuje rovněž hodně vitaminu B, A, C. Nori působí velkou silou také proti množení choroboplodných zárodků v organismu. Mohou být účinnou prevencí civilizačních onemocnění.

Tyto kousky řas jsou vhodné na vaření – přidávají se do pokrmů a mírně se tepelně upraví. K tofu, k zelenině, do polévek, podle vaší fantazie.

Tento produkt se používá tomto receptu

Reviews

Write a review

Pražená mořská řasa  ESSENTIAL 25 g

Pražená mořská řasa ESSENTIAL 25 g

Cena za 100 g: 236 Kč


Tahle je jen sušená, není pražená. Tak prosím přepsat v nadpisu. Nori je japonský název pro jedlé mo…

Write a review

19 other products in the same category: